Mirë se vini në Hotel Happy Stay,
Je këtu. Ju jeni në shtëpi

Happy Stay përmban një kopsht, tarracë, një restorant dhe bar në Durrës. Ndër lehtësitë në këtë pronë janë shërbimi i portierit dhe pastrimi kimik, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Akomodimi ofron shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe këmbim valutor për mysafirët.
Të gjitha njësitë në han janë të pajisura , me TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private me tualetin e lirë dhe një dush.

Më Shumë
About Us

SHËRBIMET MË TË MIRA PËR JU

24-Orë Shërbim Në Dhomë Restorant Wifi

Zgjidhni akomodimin
perfekt

Të gjitha dhomat në hotel janë të pajisura me një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private me tualetin e lirë dhe një dush. Happy Stay ofron njësi të caktuara me pamje nga kopshti dhe çdo dhomë ka një ballkon. Dhomat e ftuar në akomodim përfshijnë ajër të kondicionuar. Shikoni Më Shumë

Rishikimet E Klientëve
Çfarë thonë klientët tanë:

E Adhurojmë

Mikpritja është 10. Mbërritëm vonë në mbrëmje, restoranti ishte i mbyllur, por pronari na hapi kuzhinën dhe përgatiti një pjatë me makarona të shijshme duke na thënë se nuk do të na dërgonte kurrë në shtrat me stomakun bosh. E jashtëzakonshme vërtet.

customer image Kevin, Gjermani

Qëndrim I Rehatshëm

“Ambjentet janë shumë moderne dhe komode. Plazhi është vetëm pak metra larg. Stafi është vërtet miqësor. Mëngjesi ishte në rregull, asgjë spektakolare. Duhet të blije kafe për të, e cila absolutisht nuk të dëmton me çmimet shqiptare.”

customer image Emrah, Zvicër

Hotel I Këndshëm

"Dhoma ishte e bukur, moderne, e pastër, me një zonë të vogël ballkoni me pamje të drejtpërdrejtë dhe akses në tarracë të restorantit e cila bënte hyrje-dalje të lehtë. Plazhi është vetëm disa metra larg. Stafi shumë miqësor dhe mikpritës.

customer image Filipa, Spanjë